<3 Cítím se krásná, když jsem hladová <3

Hubnutí podle postavení měsíce

31. května 2010 v 17:04
Já tomu teda moc nevěřím,ale někdo může... ;o)

ÚPLNĚK
Je nebezpečím pro udržení dokonale štíhlé postavy. Při úplňku se totiž přibírá rychle. Člověk je nervózní a podrážděný, unavený a nebezpečí usazování tuku je dvakrát tak velké. za prvé se necháme o úplňku mnohem snáze svést k mlsání, za druhé je v tuto dobu naše tělo naprogramováno k tloustnutí. To znamená, že prakticky všechno, co zkonzumujeme se okamžitě uloží, a to se týká nejen jídla, ale ve značné míře také vody. Není tedy žádný div, že se v této době tak často cítíme odulé a tlusté. Abyste zabránily nadměrnému zadržování vody v tkáních, snažte se v této době omezit solení na minimum. V této době je vhodné začít s napnutím problematických zón, hlavně na hýždích a stehnech a likvidace
celulitidy. Pomáhejte si ráno masáží rukavicí z lufy a zkuste se sprchovat střídavě teplou a studenou sprchou.
UBÝVAJÍCÍ MĚSÍC
Na příštích 14 dní se můžete opravdu těšit. Dokud totiž měsíc ubývá, bude se vám hubnout podstatně snáze. Nejenže máte menší chuť k jídlu a mnohem rychleji se zasytíte, nýbrž se můžete, přestože jíte zcela normálně, zbavit i několika kilogramů. A to všechno proto, že máte rychlejší zažívání, s nímž je spojeno lepší vylučování. Kdo chce získat štíhlejší postavu, měl by v tomto období začít se změnou jídelníčku. V této době se vám také bude nejlépe dařit zbavit se celulitidy, protože tělo se dobře detoxikuje a zbavuje jedů. Je vhodné dělat si zábaly anticelulitními prostředky a zabalit se do potravinové fólie a být aspoň 20 minut v teple. Teplo, které vznikne pod fólií působí také blahodárně na rozpouštění tukových polštářků. V rámci programu proti celulitidě byste měla snížit konzumaci kávy, alkoholu a omezit kouření.
NOVOLUNÍ
Je ideální na pročistění celého organismu. Silné impulsy novoluní se postarají o to, aby vaše tělo při zbavování se škodlivých látek dosáhlo maxima. Díky tomu můžete v této fázi zhubnout až o kilo! Předpokladem je, že pročistění organismu napomůžete, například tím, že tento den budete zvýšeně konzumovat potraviny. Čím více toho totiž vypijete, tím lépe bude vaše tělo pomocí ledvin vylučovat jedovaté látky. Kromě toho to prospěje nejen postavě, ale také pleti a bude vypadat zdravěji a rozjasní se. Tento den je také vhodné zajít si na lymfatickou masáž a používat střídavou teplou a studenou sprchu. Podpoříte tím prokrvení organismu, odvod toxických látek z těla a zlepšíte imunitu organismu.
DORŮSTAJÍCÍ MĚSÍC
Dávejte si pozor na rychlejší tvorbu tukových zásob! V této fáze ukládá tělo
vše, co dodává energii a vyžaduje ještě vyšší přísun kalorií než jindy. Je jasné, že je pro vás teď obtížné udržet si postavu nebo ji dokonce snížit. I když máte velkou chuť k jídlu, neměla byste jíst mezi hlavními jídly a jíst rychle. Bylo by to na vás rychle vidět. Jídlo si pomalu vychutnejte, omezte konzumaci sladkostí a tuků a nejezte po 18. hodině. V této době je správný čas pro cvičení. Měsíc pomáhá vašemu tělu při šetrném posilování svalů a postará se o to, aby cviky měly větší a rychlejší účinek.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama